
Колодки гальмівні дискові (вир-во PARTS-MALL)
680 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 6900518076
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні дискові (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PKH-008, призначена для SAAB.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 75x170x65мм., орієнтовна вага - 0,88300кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PKH-008 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Сумісність з маркою | Renault, Volvo, Opel, Nissan, Jaguar, Ford, Mazda, Saab |
| Сумісність з моделлю | Signum, 3, XF, XJ, XK, xf sportbrake, Transit Connect, C30, C70, Espace, Laguna, Primera, 9-3, Tourneo Connect, Megane, S-Type, S40, V50, Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.88300 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 680 ₴/комплект
