
Колодка гальм. барабан. KIA MORNING 04-06 (вир-во PARTS-MALL)
890 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 6900518187
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодка гальм. барабан. KIA MORNING 04-06 (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PLB-030, призначена для KIA, KIA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x170x105мм., орієнтовна вага - 0,90000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PLB-030 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 105 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Picanto |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.90000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 890 ₴/комплект
