
Фільтр салону (вир-во PARTS-MALL)
410 ₴
- В наявності
- Код: 6900518325
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр салону (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PMB-C14, призначена для KIA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 250x230x30мм., орієнтовна вага - 0,13000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PMB-C14 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento, Sportage, Tucson |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.13000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 230 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 410 ₴
