
Фільтр салону SSANGYONG REXTON(Y200/250) (2шт.) (вир-во PARTS-MALL)
360 ₴
- В наявності
- Код: 6900518372
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр салону SSANGYONG REXTON(Y200/250) (2шт.) (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PMD-004, призначена для SSANGYONG.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 210x310x35мм., орієнтовна вага - 0,20500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PMD-004 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Сумісність з моделлю | Rexton |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.20500 кг |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 310 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴
