
Ролик ременя HYUNDAI/KIA (вир-во PARTS-MALL)
1 130 ₴
- В наявності
- Код: 6900518951
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ролик ременя HYUNDAI/KIA (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PSB-B007, призначена для KIA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x90x50мм., орієнтовна вага - 0,55000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PSB-B007 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Тип | Ролик |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Coupe, Carens, I30, Pro Ceed, Tucson, Elantra, Ceed, Sportage, Cerato, Matrix |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.55000 кг |
| Довжина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 130 ₴
