
Стійка стабілізатора KIA KM-NEW SPORTAGE(SEP 2006-) (вир-во Parts-Mall)
420 ₴
- В наявності
- Код: 6900520339
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стійка стабілізатора KIA KM-NEW SPORTAGE(SEP 2006-) (вир-во Parts-Mall)
Номер деталі PXCLA-035, призначена для KIA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x270x30мм., орієнтовна вага - 0,40900кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | PXCLA-035 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Tucson |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.40900 кг |
| Ширина | 270 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴
