Стійка стабілізатора KIA CREDOS (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PXCLB-009, призначена для KIA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x100x30мм., орієнтовна вага - 0,25000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | PXCLB-009 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Clarus |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.25000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

