
Термостат FIAT; OPEL; SAAB; SUZUKI (вир-во Mahle)
2 740 ₴
- В наявності
- Код: 6900520810
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Термостат FIAT; OPEL; SAAB; SUZUKI (вир-во Mahle)
Номер деталі TI 143 88, призначена для FIAT, OPEL, SAAB.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 160x190x120мм., орієнтовна вага - 0,55000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TI 143 88 |
| Виробник | Mahle |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Температура відкривання | 88 град. C |
| Конструктивні особливості | З ущільненням |
| Сумісність з моделлю | Signum, Astra, SX4, 159, Zafira, Croma, 9-3, 9-5, Vectra, Grande Punto |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.55000 кг |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 740 ₴
