
Термостат ALFA ROMEO; FIAT; LANCIA; OPEL; SUZUKI (вир-во Mahle)
3 000 ₴
- В наявності
- Код: 6900520838
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Термостат ALFA ROMEO; FIAT; LANCIA; OPEL; SUZUKI (вир-во Mahle)
Номер деталі TI 173 88, призначена для FIAT, OPEL, LANCIA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x120x110мм., орієнтовна вага - 0,35000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TI 173 88 |
| Виробник | Mahle |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Температура відкривання | 88 град. C |
| Конструктивні особливості | З ущільненням |
| Сумісність з моделлю | Doblo, MiTo, Astra, 500 C, Corsa, Grande Punto, 500, Fiorino, Linea, Ypsilon |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.35000 кг |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 000 ₴
