Термостат AUDI; SEAT; SKODA; Volkswagen (вир-во Mahle)
Номер деталі TM 2 105, призначена для VAG.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 105x250x135мм., орієнтовна вага - 0,66500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TM 2 105 |
| Виробник | Mahle |
| Стан | Новий |
| Конструктивні особливості | З ущільненням |
| Температура відкривання | 105 град. C |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Polo, Touran, A3, Octavia, Golf, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.66500 кг |
| Тип прокладки | Термостата |
| Висота | 135 мм |
| Марка | VAG |
| Ширина | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

