
Термостат AUDI; Volkswagen (вир-во Mahle)
2 880 ₴
- В наявності
- Код: 6900520867
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Термостат AUDI; Volkswagen (вир-во Mahle)
Номер деталі TM 3 100, призначена для AUDI, VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 160x190x120мм., орієнтовна вага - 0,54500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TM 3 100 |
| Виробник | Mahle |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Температура відкривання | 100 град. C |
| Конструктивні особливості | З ущільненням |
| Сумісність з моделлю | A6, Passat, A4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.54500 кг |
| Висота | 120 мм |
| Ширина | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 880 ₴
