
Термостат AUDI; FORD; OPEL; SEAT; SKODA; VW (вир-во Mahle)
660 ₴
- В наявності
- Код: 6900520998
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Термостат AUDI; FORD; OPEL; SEAT; SKODA; VW (вир-во Mahle)
Номер деталі TX 13 87 D, призначена для Volvo, OPEL, VAG.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x90x60мм., орієнтовна вага - 0,10500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TX 13 87 D |
| Виробник | Mahle |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Температура відкривання | 87 град. C |
| Конструктивні особливості | З ущільненням |
| Сумісність з моделлю | P 1800, Bora, Beetle, Sharan, 100, Jetta, Orion, Passat, Escort, 80, Caddy, Polo, Taunus, Leon, Fiesta, Fox, Frontera, Toledo, A4, A6, Iltis, Transporter, Manta, Golf, Roomster, Granada, Alhambra, Altea, Ascona, V40, Cordoba, Corrado, Ronda, Multivan, Coupe, New Beetle, Scirocco, Scorpio, Ibiza, Sierra |
| Тип прокладки | Термостата |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10500 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 660 ₴
