
Термостат AUDI; FORD; SEAT; SKODA; VW (вир-во Mahle)
620 ₴
- В наявності
- Код: 6900521003
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Термостат AUDI; FORD; SEAT; SKODA; VW (вир-во Mahle)
Номер деталі TX 15 87 D, призначена для VAG.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x90x60мм., орієнтовна вага - 0,10500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TX 15 87 D |
| Виробник | Mahle |
| Стан | Новий |
| Температура відкривання | 87 град. C |
| Конструктивні особливості | З ущільненням |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda, Ford, Seat |
| Сумісність з моделлю | 10, Bora, Sharan, 100, Jetta, Octavia, Passat, 80, Superb, Caddy, Polo, Fabia, Felicia, Leon, Lupo, Toledo, Touran, A3, A4, A6, Transporter, Golf, Roomster, Alhambra, Cordoba, Multivan, New Beetle, Scirocco, 1.1, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10500 кг |
| Висота | 60 мм |
| Марка | VAG |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴
