
Термостат AUDI; SKODA; VW (вир-во Mahle)
600 ₴
- В наявності
- Код: 6900521048
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Термостат AUDI; SKODA; VW (вир-во Mahle)
Номер деталі TX 30 87 D, призначена для VAG.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 85x90x65мм., орієнтовна вага - 0,13000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TX 30 87 D |
| Виробник | Mahle |
| Стан | Новий |
| Температура відкривання | 87 град. C |
| Конструктивні особливості | З ущільненням |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda, Jaguar |
| Сумісність з моделлю | 80, Superb, 100, Coupe, XF, XJ, A4, XK, A6, A8, Transporter, Multivan, XJSC, Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.13000 кг |
| Висота | 65 мм |
| Марка | VAG |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴
