Термостат DAIHATSU; SUBARU; SUZUKI (вир-во Mahle)
Номер деталі TX 90 82 D, призначена для SUZUKI, SUBARU, DAIHATSU.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x90x60мм., орієнтовна вага - 0,08000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TX 90 82 D |
| Виробник | Mahle |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Температура відкривання | 82 град. C |
| Конструктивні особливості | З ущільненням |
| Сумісність з моделлю | Spark, Forza, Kimo, Vitara, Justy, QQ, Super Carry, Charade |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.08000 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

