
Термостат DACIA; NISSAN; OPEL; RENAULT (вир-во Mahle)
850 ₴
- В наявності
- Код: 6900521133
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Термостат DACIA; NISSAN; OPEL; RENAULT (вир-во Mahle)
Номер деталі TX 100 89 D, призначена для Renault, DACIA, OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x90x60мм., орієнтовна вага - 0,08000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | TX 100 89 D |
| Виробник | Mahle |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Температура відкривання | 89 град. C |
| Конструктивні особливості | З ущільненням |
| Сумісність з моделлю | Bluebird, Duster, Solenza, Kangoo, Espace, Logan/Stepway, Laguna, Primastar, Logan, Trafic, Clio, Megane, Sandero, Scenic, Vivaro, Supernova, Largus, Kubistar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.08000 кг |
| Висота | 60 мм |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴
