
Опора кульова KIA Magentis 04-06 (вир-во PARTS-MALL)
520 ₴
- В наявності
- Код: 6900535923
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опора кульова KIA Magentis 04-06 (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PXCJB-013, призначена для KIA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 40x110x80мм., орієнтовна вага - 0,50000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PXCJB-013 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Magentis, Carens, I30, Pro Ceed, Elantra, Ceed, Cerato |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.50000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴
