
Тяга рульова KIA BESTA (вир-во PARTS-MALL)
430 ₴
- В наявності
- Код: 6900536085
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга рульова KIA BESTA (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PXCUB-004, призначена для KIA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50x200x40мм., орієнтовна вага - 0,47000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | PXCUB-004 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | e, Econovan |
| Ширина | 200 мм |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.47000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 430 ₴
