
Пильовик ШРКШ к-т KIA AVELLA (вир-во Parts-Mall)
330 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 6900536132
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пильовик ШРКШ к-т KIA AVELLA (вир-во Parts-Mall)
Номер деталі PXCWB-205, призначена для KIA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 75x75x100мм., орієнтовна вага - 0,12000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PXCWB-205 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.12000 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Ширина | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 330 ₴/комплект
