
Пильовик ШРКШ к-т KIA CREDOS2 (вир-во Parts-Mall)
320 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 6900536136
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пильовик ШРКШ к-т KIA CREDOS2 (вир-во Parts-Mall)
Номер деталі PXCWB-209, призначена для KIA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x110x80мм., орієнтовна вага - 0,17000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PXCWB-209 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.17000 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 320 ₴/комплект
