
Пильовик ШРКШ к-т SSANGYONG KYRON(D100) (вир-во Parts-Mall)
340 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 6900536169
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пильовик ШРКШ к-т SSANGYONG KYRON(D100) (вир-во Parts-Mall)
Номер деталі PXCWC-107, призначена для SSANGYONG.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 90x140x50мм., орієнтовна вага - 0,18000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PXCWC-107 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Сумісність з моделлю | Carisma, Nubira, S40, Nexia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.18000 кг |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 340 ₴/комплект
