
Патрубок радіатора нижній KIA CEED(ED) 06MY (вир-во PARTS-MALL)
580 ₴
- В наявності
- Код: 6900537258
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Патрубок радіатора нижній KIA CEED(ED) 06MY (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PXNLA-174, призначена для KIA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 230x660x40мм., орієнтовна вага - 0,41000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PXNLA-174 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Elantra, Ceed, I30, Pro Ceed |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.41000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 660 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 580 ₴
