
Патрубок радіатора нижній KIA KM-NEW SPORTAGE(-SEP 2006) (вир-во PARTS-MALL)
500 ₴
- В наявності
- Код: 6900537268
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Патрубок радіатора нижній KIA KM-NEW SPORTAGE(-SEP 2006) (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PXNLA-198, призначена для KIA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 130x610x40мм., орієнтовна вага - 0,43000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PXNLA-198 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Tucson |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.43000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 610 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴
