
Патрубок радіатора верхній KIA CERATO 04MY(LD) (вир-во PARTS-MALL)
420 ₴
- В наявності
- Код: 6900537378
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Патрубок радіатора верхній KIA CERATO 04MY(LD) (вир-во PARTS-MALL)
Номер деталі PXNLB-089, призначена для KIA.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x450x40мм., орієнтовна вага - 0,21000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PXNLB-089 |
| Виробник | Parts-Mall |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Kia Cerato |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.21000 кг |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 450 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 420 ₴
