
Датчик тиску VAG (вир-во BOSCH)
1 350 ₴
- В наявності
- Код: 6900542840
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Датчик тиску VAG (вир-во BOSCH)
Номер деталі 0 281 006 005, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x100x35мм., орієнтовна вага - 0,03700кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 281 006 005 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Porsche, Volkswagen, Audi, Skoda, Seat |
| Довжина | 100 мм |
| Сумісність з моделлю | Sharan, Jetta, Octavia, Panamera, Eos, Phaeton, Exeo, Leon, Cayenne, Q5, Q7, Toledo, Touareg, A4, A5, A6, A8, Transporter, Alhambra, Altea, Multivan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.03700 кг |
| Висота | 35 мм |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴
