
Циліндр зчеплення головний Fiat Doblo 1,3D-1,9JTD 01- (вир-во BOSCH)
2 280 ₴
- В наявності
- Код: 6900543442
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Циліндр зчеплення головний Fiat Doblo 1,3D-1,9JTD 01- (вир-во BOSCH)
Номер деталі 0 986 486 091, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 130x340x90мм., орієнтовна вага - 0,45000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 486 091 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Довжина | 130 мм |
| Сумісність з моделлю | Doblo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.45000 кг |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 340 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 280 ₴
