
Колодка гальм. диск. RANGE ROVER III (LM), VW TOUAREG передн. (вир-во Bosch)
2 560 ₴/комплект
- В наявності
- Код: 6900543589
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодка гальм. диск. RANGE ROVER III (LM), VW TOUAREG передн. (вир-во Bosch)
Номер деталі 0 986 494 207, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 110x170x90мм., орієнтовна вага - 2,34800кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 207 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Товщина | 16.8 мм |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Formentor, Touareg, A3, Leon, TT |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.34800 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 560 ₴/комплект
