
Фільтр повітряний HYUNDAI, KIA (вир-во BOSCH)
400 ₴
- В наявності
- Код: 6900543786
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний HYUNDAI, KIA (вир-во BOSCH)
Номер деталі F 026 400 187, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 170x250x40мм., орієнтовна вага - 0,21000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 400 187 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 174.5 мм |
| Висота | 41 мм |
| Довжина | 255 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Elantra, Cerato, Coupe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.21000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴
