
Фільтр повітряний SUBARU LEGACY (вир-во Bosch)
580 ₴
- В наявності
- Код: 6900543788
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний SUBARU LEGACY (вир-во Bosch)
Номер деталі F 026 400 206, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 220x240x35мм., орієнтовна вага - 0,18000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 400 206 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 218 мм |
| Висота | 32 мм |
| Довжина | 221 мм |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester, Impreza, WRX, Levorg, Legacy, Tribeca, Outback, XV |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.18000 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 580 ₴
