
Фільтр масляний двигуна HYUNDAI (вир-во Bosch)
400 ₴
- В наявності
- Код: 6900543856
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр масляний двигуна HYUNDAI (вир-во Bosch)
Номер деталі F 026 407 069, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 70x150x70мм., орієнтовна вага - 0,07500кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 407 069 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Chrysler, Kia |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe, Carens, Voyager, Tucson, Elantra, Highway, Sportage, Cerato |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.07500 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴
