
Фільтр палив. МВ (вир-во BOSCH)
1 140 ₴
- В наявності
- Код: 6900543952
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр палив. МВ (вир-во BOSCH)
Номер деталі F 026 402 065, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x100мм., орієнтовна вага - 0,30000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 402 065 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 125 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class, A-Class, C-Class, B-Class, Sprinter, R-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.30000 кг |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 140 ₴
