
Фільтр палив. RENAULT (вир-во Bosch)
1 560 ₴
- В наявності
- Код: 6900543954
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр палив. RENAULT (вир-во Bosch)
Номер деталі F 026 402 067, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 105x200x105мм., орієнтовна вага - 0,52800кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 402 067 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 177 мм |
| Довжина | 105 мм |
| Сумісність з маркою | Renault, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Espace, Laguna, Scenic, Grand Vitara, Megane, Fluence |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.52800 кг |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 560 ₴
