
Фільтр палив. RENAULT (вир-во Bosch)
1 140 ₴
- В наявності
- Код: 6900543957
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр палив. RENAULT (вир-во Bosch)
Номер деталі F 026 402 082, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100x170x100мм., орієнтовна вага - 0,43000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F 026 402 082 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 158 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Kangoo, Twingo, Laguna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.43000 кг |
| Ширина | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 140 ₴
