Фільтр салону LACETTI, NUBIRA (вир-во BOSCH)
Номер деталі 1 987 432 223, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 200x200x200мм., орієнтовна вага - 0,13300кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 432 223 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Nubira, Lacetti |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.13300 кг |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

