
Фільтр салону MB вугільний (2шт.) (вир-во Bosch)
1 910 ₴
- В наявності
- Код: 6900543986
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр салону MB вугільний (2шт.) (вир-во Bosch)
Номер деталі 1 987 432 438, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 250x300x60мм., орієнтовна вага - 1,20000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 432 438 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.20000 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 910 ₴
