
Зчеплення HYUNDAI Elantra 1.6CRDI -06 KIA CEED 1.6CRDI -16 (Вир-во VALEO PHC)
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: 6900544914
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Зчеплення HYUNDAI Elantra 1.6CRDI -06 KIA CEED 1.6CRDI -16 (Вир-во VALEO PHC)
Номер деталі HDK-147, призначена для KIA, HYUNDAI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 340x350x70мм., орієнтовна вага - 5,00000кг.
Примечание: HYUNDAI /KIA.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | HDK-147 |
| Виробник | Valeo PHC |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
