
Подушка двигуна VOLVO (вир-во Lemforder)
2 700 ₴
- В наявності
- Код: 6900546553
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подушка двигуна VOLVO (вир-во Lemforder)
Номер деталі 29701 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 180x140x140мм., орієнтовна вага - 1,02000кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 29701 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Права |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | S60, V70, S80, XC70, XC90 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.02000 кг |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 700 ₴
