Подушка двигуна AUDI; SEAT; SKODA; Volkswagen (вир-во Lemferder)
Номер деталі 33143 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 150x190x140мм., орієнтовна вага - 1,92700кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 33143 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Caddy, Toledo, Touran, Jetta, Octavia, A3, Passat, Scirocco, Leon, Golf, Yeti, Eos, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.92700 кг |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 190 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте

