
Тяга стаб. CHERY, FORD, MAZDA, GEELY, VOLVO передн. вісь (Вир-во Lemferder)
920 ₴
- В наявності
- Код: 6900548845
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга стаб. CHERY, FORD, MAZDA, GEELY, VOLVO передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 33713 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x330x50мм., орієнтовна вага - 0,40500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 33713 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Тип штока | Шток підвіски |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 299 мм |
| Місце встановлення | Передній правий |
| Сумісність з маркою | Volvo, Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, V70, S60, XC60, XC70, Mondeo, S80 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.40500 кг |
| Ширина | 330 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 920 ₴
