
Сайлентблок переднього важеля вісь (Вир-во Lemferder)
820 ₴
- В наявності
- Код: 6900548859
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок переднього важеля вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 33252 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x80x50мм., орієнтовна вага - 0,25500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 33252 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Висота | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, X6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.25500 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 820 ₴
