
Тяга стаб. MAZDA задн. вісь (Вир-во Lemferder)
570 ₴
- В наявності
- Код: 6900548869
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга стаб. MAZDA задн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 32009 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x135x90мм., орієнтовна вага - 0,22700кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 32009 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Тип штока | Шток підвіски |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.22700 кг |
| Ширина | 135 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570 ₴
