
Важіль підв. FORD, MAZDA задня вісь (Вир-во Lemferder)
1 650 ₴
- В наявності
- Код: 6900548870
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль підв. FORD, MAZDA задня вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 32008 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140x330x40мм., орієнтовна вага - 1,52000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 32008 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Тип важеля | Контрольний |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Місце встановлення | Верхній |
| Матеріал | Лита сталь |
| Сумісність з маркою | Volvo, Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | S40, V50, 3, C-Max, C30, C70, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.52000 кг |
| Ширина | 330 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 650 ₴
