
Важіль підв. FORD, MAZDA, MAZDA, VOLVO задн. вісь (Вир-во Lemferder)
1 230 ₴
- В наявності
- Код: 6900548871
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль підв. FORD, MAZDA, MAZDA, VOLVO задн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 32007 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 75x350x75мм., орієнтовна вага - 0,65000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 32007 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Тип важеля | Контрольний |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 75 мм |
| Місце встановлення | Нижній |
| Матеріал | Листова сталь |
| Сумісність з маркою | Volvo, Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | S40, V50, 3, C-Max, C30, C70, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.65000 кг |
| Ширина | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 230 ₴
