
Тяга стаб. KIA задн. вісь (Вир-во Lemferder)
730 ₴
- В наявності
- Код: 6900548886
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга стаб. KIA задн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 33370 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 75x170x75мм., орієнтовна вага - 0,36500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 33370 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Тип штока | Шток підвіски |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.36500 кг |
| Ширина | 170 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 730 ₴
