
Сайлентблок важеля CITROEN C5 III, C6, PEUGEOT 407 04- перед. міст (Вир-во LEMFORDER)
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Код: 6900548904
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Сайлентблок важеля CITROEN C5 III, C6, PEUGEOT 407 04- перед. міст (Вир-во LEMFORDER)
Номер деталі 34415 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x60мм., орієнтовна вага - 0,10800кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 34415 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Висота | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C5, 407, C6, 508 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10800 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте
