
Втулка балки GEELY, LAND ROVER задн. вісь (Вир-во Lemferder)
1 220 ₴
- В наявності
- Код: 6900548907
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Втулка балки GEELY, LAND ROVER задн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 34045 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 60x80x50мм., орієнтовна вага - 0,40700кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 34045 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задня |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 61.7 мм |
| Зовнішній діаметр | 47.3 мм |
| Внутрішній діаметр | 13.2 мм |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.40700 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 220 ₴
