
Сайлентблок важеля LAND ROVER передн. вісь (Вир-во Lemferder)
1 720 ₴
- В наявності
- Код: 6900548913
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля LAND ROVER передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 34017 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x110x90мм., орієнтовна вага - 0,88800кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 34017 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Висота | 90 мм |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Тип кріплення | Гідравлічне |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Range Rover Sport, Discovery |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.88800 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 720 ₴
