
Сайлентблок важеля LAND ROVER передн. вісь (Вир-во Lemferder)
670 ₴
- В наявності
- Код: 6900548914
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля LAND ROVER передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 34016 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x80x60мм., орієнтовна вага - 0,64500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 34016 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Висота | 60 мм |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передній |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Range Rover Sport, Discovery |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.64500 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 670 ₴
