
Сайлентблок важеля ALFA ROMEO, CITROEN, FIAT, PEUGEOT передн. вісь (Вир-во Lemferder)
610 ₴
- В наявності
- Код: 6900548916
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок важеля ALFA ROMEO, CITROEN, FIAT, PEUGEOT передн. вісь (Вир-во Lemferder)
Номер деталі 34344 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80x110x80мм., орієнтовна вага - 0,22500кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 34344 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Висота | 80 мм |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Задній |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 66 мм |
| Діаметр зовнішній | 73.7 мм |
| Діаметр внутрішній | 12.4 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | MiTo, Linea, Punto, Fiorino, Nemo, Grande Punto |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.22500 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 610 ₴
