
Тяга стабілізатора DAEWOO NUBIRA 97- зад. міст (Вир-во LEMFORDER)
620 ₴
- В наявності
- Код: 6900548918
+380 (63) 039-77-40
Менеджер з продажуповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга стабілізатора DAEWOO NUBIRA 97- зад. міст (Вир-во LEMFORDER)
Номер деталі 34287 01, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 75x350x75мм., орієнтовна вага - 0,35000кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 34287 01 |
| Виробник | Lemforder |
| Стан | Новий |
| Тип штока | Шток підвіски |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 246 мм |
| Місце встановлення | Задній |
| Сумісність з моделлю | Nubira |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.35000 кг |
| Ширина | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴
